Polacy na 5x

Zbiórka Polaków na Serwer 5x


#1 2010-09-24 11:57:12

Pożegnalny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 16
Punktów :   

Żużel- czarny sport

Tutaj wpisujemy kto komu kibicuje, kto kogo nie lubi, ulubieni zawodnicy i inne sprawy związane z tym sportem

Offline

 

#2 2010-09-24 13:28:47

 An_

Użytkownik

8194925
Skąd: NML / Olsztyn
Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Żużel- czarny sport

Tak już mówiłem w dziale rekrutacji kibicuję Apatorowi Toruń. Moja przygoda z żużlem zaczęła się bardzo dawno temu, jeszcze małym smarkaczem byłem miałem jakieś 8 może 9 lat gdy po raz pierwszy tato razem z wujem zabrali mnie na żużel do Torunia. Od tej chwili jak mam tylko możliwość zawsze zjawiam się na żużlowych arenach i nie tylko meczach obecnego już Unibaxu ( chociaż w sercach kibiców zawsze pozostanie Apator ), bywam również na Indywidualnych Finałach MP, ostatnio byłem na FIMP Juniorów, także na GP w Toruniu, a jak mógłbym zapomnieć o DMP
Jeśli chodzi o zawodników to najgoręcej kibicuję młodym chłopakom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w żużlowym świeci lub raczkują dopiero. Na takie wsparcie może liczyć najbardziej Emil Sajfutinow i Emil Pulczyński. Wracając do Emila mimo, iż jest to zawodnik Bydgoskiej Polonii co chyba każdy wie Krzyżacy nie przepadają za Tyfusami i wzajemnie kibicuję mu od dawna chłopak ma przed sobą wspaniałą karierę, która jak na razie naszpikowana jest kontuzjami. Mam nadzieję, że Emil szybko stanie na nogi i pokaże na co go stać.

Offline

 

#3 2010-09-25 11:23:09

rasen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: Żużel- czarny sport

Start Gniezno!! a najlepszy żużlowiec to Krzysztof Cegielski szkoda chłopaka byłby mistrzem świata a dzisiaj oczywiście Tomasz Gollob przypieczętuje IMŚ !! a Jarek powalczy o srebro aż do bydgoszczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.informatyka2008.pun.pl www.kyuubinaruto.pun.pl www.tgk.pun.pl www.naruto-shinobiwar.pun.pl www.narutooldwar.pun.pl