Polacy na 5x

Zbiórka Polaków na Serwer 5x


#31 2010-10-14 08:36:16

CruellaDeMon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 72
Punktów :   

Re: Nowy Zarząd - czas wziąść się do działania...

Witam,

Długo się nie wypowiadałam, ale czas to zrobić

Codziennie rano sprawdzam ataki na nas. I są osoby, którę notorycznie są farmione! Mam sporządzoną listę takich farm. I teraz co z tym zrobić? Czy robimy z naszego sojuszu skupisko farm, czy zamierzamy coś z tym zrobić?! Proponuję, że dzisiaj napisze do tych wszystkich osób z ostrzeżeniem, żeby przykładali się bardziej do gry, szukali sitterów na zastępstwo jak ich nie będzie itp. Będą mieli tydzień czasu na zastosowanie się do uwag, jeśli tego nie zrobią to wyjazd z sojuszu. Tak jak to ujął D3mon, wolę grać z 30 osobami, które wiedzą co mają robić, niż z 50 ofermami.

Ogólnie co do zarządzania sojuszem, musimy spośród siebie wybrać Zarządce/Szefa. Bo teraz każdy wszystko robi po swojemu, a nie ma osoby która by to wszystko ogranęła.

Pozdrawiam,
Cruella

Offline

 

#32 2010-10-14 10:00:54

umberto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowy Zarząd - czas wziąść się do działania...

Witam. Szkoda że was nie znam z innych serwerów bo bym miał jakieś rozeznanie w proponowanych przeze mnie. Jako głównego zarządce sojuszu proponuję aby nim był TUR w skład rady sojuszu powinni wchodzić : TUR, D3mon i Poles ! powinniśmy mieć wyznaczonego dyplomatę i oprócz rekrutanta kogoś ktobędzie weryfikował konta. co do napów i koalicji myślę że za tydzień będzie wszystko jasne z kim możemy je zawierać.

Ostatnio edytowany przez umberto (2010-10-14 10:01:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swewok2.pun.pl www.stomatologia10.pun.pl www.pirzdaustra.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl